SNBBESKYDY =>> RIDERS 4 RIDERS
 Dnešní datum: 27. 06. 2017   | Hlavní stránka | Fotogalerie | Návštěvní kniha |    
  Hlavní menu
Hlavní stránka
Sdružení
Členství
S4F shredpark Bílá
Taros snowpark
Výuka zimních sportů
Fotogalerie
Video
Hudba
Návštěvní kniha
Akce
Kalendář akcí
Jezdci
Členové
Snowboardová akademie
Stavba snowparků
Dary
Kontakt
Download
Ankety
TOP 15

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
  Reklama
  Nejčtenější články

Databáze je prázdná!

  Odkazy
www.skibila.cz
www.winterschool.cz
www.freeride.cz
www.snowboarding.cz
www.lysahora.cz
www.hornibecva.cz
www.ubytovani-beskydy.com
www.hornibecva.com
http://www.svarecky-obchod.cz
http://www.superjeans.cz
http://www.mzone.cz
http://www.trampoliny.info
http://www.zastreseni-bazenu.org
http://www.maneoshops.cz
  Informace
o.s. Snowboarding Beskydy
Copyright o.s. Snowboarding Beskydy 2004
PHPRs - red. systém
  Info
IP adresa:54.80.230.230
Datum:27. 06. 2017
Čas:02:00
Svátek má:Ladislav
  Zobraz čtenáře
Neznámý čtenář
* Board 103 již zítra
Vydáno dne 03. 03. 2008 | přečteno: 2443x

Letošní zima nám toho stejně jako loni ze své sněhové nadílky moc nenabídla, malou útěchou budiž aspoň spousta snowboardových článků prošpikovaných skejtovejma reportama jako kvalitní svíčková zalitá omáčkou z víc než padesáti stickerek.

Ve své trafice nebo skateshopu si můžete na dvousetstránkovým denním menu Board 103 smlsnout od 5. března za stávající cenu 69 korun a ten, kdo si ho předplatil nebo si pro něj skočí do skateshopu, obdrží navíc dárek v podobě originál DVD firmy Osiris s názvem „Feed The Need“.

Za sněhem se rozjel nově poskládanej Ride team a za cílovou destinaci si vybrali rakouský středisko Hochjoch. Letecká společnost Burton si to opět namířila do švýcarského Laaxu. Kód letu byl BEO08 neboli Burton European Open a slétla se sem celá světová snowboardová sebranka v čele se Shaunem Whitem. K rozhovoru jsme vybrali pana skoro architekta Jakuba Chocholu, kterej se trochu skrytě pohybuje na český snb scéně už pěknejch pár let. Richard Skandera s lokálama křížem krážem prošel a projezdil Dachstein a společně s Janem Zachem vám předá pár svých freeridových zkušeností. Co všechno obnáší dropping ví nejlíp Ondra „Frýmen“ Svoboda a Jája Čechová dostala nápad na dámskou jízdu na Diedamskopf, takže dala dohromady partu holek a vyrazily freeridingu vstříc.

Do Dubaje, města černého zlata a umělých ostrovů, se vypravil Tomáš Vintr. Účelem jeho cesty byla účast na X Games a doprovod mu dělal David Chvátal. Není zimy, kdy by se nějaká česká partička neobjevila v Barceloně. Tentokrát pobyt mlaďochů zachytil a popsal Mikuláš Josek. Dlouhá cesta vedla od Hormonova nápadu prozkoumat vhodnost mostní architektury pro skateboarding. Nicméně i přes spoustu lapálií se vše podařilo. Okolí Brna procestoval s místníma fellaz Dan Vojtěch. Ale když vám někdo v uniformě věčně hází klacky pod nohy, tak se dá skejtovat jen hodně těžko.

Vyznavači jibbingu všech věkových kategorií se v Horních Mísečkách na Volcom Peanut Jamu poprali o postup do evropského semifinále, za kterým se projedou do Švýcarska. V malé skatehale v Lošticích se původní záměr o lokálky trochu zvrtnul a díky punkové organizaci musel být závod navíc okleštěn, což byla při dané účasti docela škoda. Na týden vyrazili kempeři do francouzského střediska Les 2 Alpes užít si spousty sněhu, ježdění a coachingu, to vše pod záštitou firmy Horsefeathers. Brno se jako první město může pyšnit vlastním snowparkem. Jen škoda, že sněhu se mu moc nedostává, ale na městský blbnutí ho naštěstí stačí jen trocha. Originální El Shutros Crew Battle v kamenickým snowparku je u nás jedinečná akce a letos si to opět několik teamů rozdalo v plnění někdy až krkolomných úkolů. Ve skateprofilu dostal prostor Lukáš Wieluch, kterej už si v životě prošel ledasčím a rozhodně má co vyprávět. Fraser Anderson, art director australské firmy Insight, se s váma podělí o vzpomínky, jak vznikala originální a hodně netradiční skejtová reklama.

No a nesmí samozřejmě chybět klasický rubriky jako News, Zprávy z horší společnosti, ve kterých se dozvíte něco o sexuální turistice, svůj názor na sponzoring řekne Jerry z Red Frogu, hobby představí Frýmen a pět borců a jedna slečna vystupují v Nixon Best Tricku. Ochuzeni nezůstanou ani milovníci momentek, soundtrack je ke snowboardovýmu filmu „Time Well Wasted“ od Sandboxu, Easy Trick si vzala na starost Zuzana Salz a Hard Trickem vás provede Pepé Samek. Na konec jako vždy ohlédnutí o deset let nazpět a co bude příště. To je Board #103.


Článek otevřen! | Vložil: Haťa | Informační e-mailVytisknout článek | Zavřít článek>>>

  Novinky

10.12.2012: Chceš se stát instruktorem?
Přihlaš se na do kurzu, který proběhne na začátku ledna ve Velkých Karlovicích. Pokud již instruktorem jsi a hledáš práci napiš na info@winterschool.cz .

30.01.2012: Zitra se jede slalom
Držíme palce dětem z naší snowboardové akademie. Doufáme v nějakou medaili :o)

  Anketa
Poraďte co by jsme měli ve snowparku zlepšit

Více skoků
1710  (1710 hl.)
Více zábradlí
1589  (1589 hl.)
Více přírodních překážek
1610  (1610 hl.)
Takhle je to ok
1553  (1553 hl.)
Samostatný vlek
1565  (1565 hl.)
Chill out zónu
1508  (1508 hl.)

Celkem hlasovalo: 9535

  Partneři
http://www.shredforfun.cz/

http://www.skibila.cz/


www.taros-nova.czwww.pieps.czwww.skisachovka.czwww.hornibecva.cz
Web site powered by phpRS

o.s. Snowboarding Beskydy