SNBBESKYDY =>> RIDERS 4 RIDERS
 Dnešní datum: 27. 06. 2017   | Hlavní stránka | Fotogalerie | Návštěvní kniha |    
  Hlavní menu
Hlavní stránka
Sdružení
Členství
S4F shredpark Bílá
Taros snowpark
Výuka zimních sportů
Fotogalerie
Video
Hudba
Návštěvní kniha
Akce
Kalendář akcí
Jezdci
Členové
Snowboardová akademie
Stavba snowparků
Dary
Kontakt
Download
Ankety
TOP 15

Personalizace
Rozšířené vyhledávání
  Reklama
  Nejčtenější články

Databáze je prázdná!

  Odkazy
www.skibila.cz
www.winterschool.cz
www.freeride.cz
www.snowboarding.cz
www.lysahora.cz
www.hornibecva.cz
www.ubytovani-beskydy.com
www.hornibecva.com
http://www.svarecky-obchod.cz
http://www.superjeans.cz
http://www.mzone.cz
http://www.trampoliny.info
http://www.zastreseni-bazenu.org
http://www.maneoshops.cz
  Informace
o.s. Snowboarding Beskydy
Copyright o.s. Snowboarding Beskydy 2004
PHPRs - red. systém
  Info
IP adresa:54.145.94.234
Datum:27. 06. 2017
Čas:03:54
Svátek má:Ladislav
  Zobraz čtenáře
Neznámý čtenář
* Kurz profesionálních instruktorů snowboardingu AČS na Moravě - poslední místa !!!
Vydáno dne 05. 12. 2007 | přečteno: 7133x

Tak je to opět tady. Opět po roce máte možnost stát se profesionálním instruktorem snowboardingu. Stejně jako loni je to licence Asociace českého snowboardingu.

Kurz bude probíhat nedaleko Bílé na Horní Bečvě cca. 8 km /cca. 8 km od Bílé/ - takže nemusíte do moravákům vzdáleného Špindlu, každopádně vyučovat budou lektoři AČS.


Vyhněte se zbytečným problémům a udělejte si licenci u ASOCIACE ČESKÉHO SNOWBOARDINGU, u organizace jež má tradici ve výuce snowboardingu od 90.let minulého století. Získejte nejen licenci a výhody AČS, ale i super zážitky v nejdelším snowboardovém kurzu. Nám jde totiž především o rozvoj a výuku snowboardingu.

Jelikož se blíží nadcházející zimní sezóna 2007/2008 tak bychom Vám rádi nabídli kurz Cvičitele snowboardingu C, který připravujeme na začátek ledna. AČS má nejdéle zaregistrovanou akreditaci u MŠMTV ČR a její tradice s výukou snowboardových instruktorů sahá do první půli 90 let minulého století.
Lektorský sbor AČS je složen pouze z profesionálů, mezi které patří vysokoškolští profesoři a lidé zabývající se vzděláváním dospělých více než 15 let. Do lektorského sboru patří i profesionální snowboardisti, kteří vyhrávají prestižní závody nejen v ČR.

Praktická i teoretická výuka je školena pouze snowboardisty, kteří na 100% vědí jak mají výuku vést, pro nejlepší výsledky svých studentů. Osvědčení, které studenti kurzu získávají není naprostou samozřejmostí, jak je tomu u jiných subjektů, jelikož každý rok je zhruba 10–20% studentů při zkouškách na závěr kurzu neúspěšných. Z toho plyne, že výstupní kvalita lidí, kteří jsou námi proškoleni patří k těm nejlepším v celé České republice.
Kurz je jedním z nejvyhledávanějších snowboardových kurzů cvičitelů snowboardingu C, proškoleno je ročně okolo 150 profesionálů, kteří se mohou pyšnit licencí AČS. Jako jedni z mála v ČR máme k dispozici návaznost v kurzu cvičitele snowboardingu C a to následujícím stupněm cvičitelem snowboardingu B.

Chcete se stát opravdovým profíkem a být veden a vyškolen profesionálním týmem lidí s mnoha letou zkušeností ve snowboardingu? Chcete se něco opravdu naučit a dovědět o práci snowboardového instruktora? Chcete mít osvědčení, které je všeobecně uznávané? Nechcete projít nicnedávajícím kurzem za pár dní, který ještě navíc nabízí pochybná agentura bez zkušeností ve snowboardingu?

Víte, že se AČS školením snowboardových instruktorů zabývá nejdéle v ČR a má nejdéle zaregistrovanou akreditaci u Ministerstva školství? Máte o řádný, poctivý a tradiční instruktorský kurz zájem? Tak dejte přednost opravdové kvalitě před zavádějícími kurzy (délka, cena, vybavení, druh licence) které se tváří jako plnohodnotné rekvalifikační vzdělání.

POZOR!! na několika denní, levné, nadstavbové kurzy pedagogického vzdělání u kterých je získaná licence určená pouze pedagogům. V některých případech prezentováno jako plnohodnotný rekvalifikační kurz učitel/instruktor školního snowboardingu.
Tato licence je platná, pouze pokud má účastník kurzu pedagogické vzdělání, pokud ne je tato licence neoprávněně vydaná a tudíž neplatná. Navíc mají tyto licence omezenou platnost, takže po několika letech ji musíte dělat znovu v plném rozsahu – tím se tato licence v dlouhodobém měřítku značně prodražuje.

Správná volba je tradice, kvalita, výstup v podobě získaných zkušeností.

Vyhněte se zbytečným problémům a udělejte si licenci u ASOCIACE ČESKÉHO SNOWBOARDINGU, u organizace jež má tradici ve výuce snowboardingu od 90.let minulého století. Získejte nejen licenci a výhody AČS, ale i super zážitky v nejdelším snowboardovém kurzu. Nám jde totiž především o rozvoj a výuku snowboardingu.

Informace o kurzu:

Termín:
4.-12.1.2008 (nájezd 4.1.2008 do 18.00)

Místo:
Horní Bečva – horský hotel Bečvice

Program:
4.1. nájezd na hotel do 18.00 hodin
5.-11.1. praktická a teoretická příprava
11.1.- 12.1. zkoušky
12.1. do 12.00 konec kurzu - licence „CVIČITEL SNOWBOARDINGU C“ bude úspěšným absolventům zaslána do týdne. V případě nutnosti je možno okamžitě po zkoušce vystavit potvrzení o úspěšném absolvování kurzu.

Cena za kurz:

cvičitel snowboardingu level C: 8.000,– Kč

Získejte po absolvování kurzu práci a kurz za dotovanou cenu 5500 Kč

Cena zahrnuje:

osm x ubytování se snídaní

sedmi denní permanentka

skripta (nové vydání 2006)

kursovné

BONUS členství v AČS pro sezónu 2007/2008 zdarma (Asociace českého snowboardingu)

BONUS možnost čerpání slev a výhod (slevy na ubytování, vybavení, permice atd. ve všech krajích ČR) v programu BoardersZone www.snowboardin­g.cz/boarderszone (nově platnost i na kartu- licenci instruktora)

Členové organizací AČS (s platnou známkou 2007), a Snowboardových škol v ČR mají slevu na kurzovné 400 Kč. Výhody klubu BoardersZone.

Zasílací adresa:
o.s. Snowboarding Beskydy
Horní Bečva 820
75657
e mail: kurz@snbbeskydy.com

Přihlášku na kurz najdete na následujících adresách:
Přihláška ke staženíweb: www.snbbeskydy.com
e-mail: kurz@snbbeskydy.com
tel: +420 775 992 566 Petr Hatlapatka

Úspěšní absolventi obdrží profesionální licenci:“Cvičitel snowboardingu C"

Kurz má omezenou kapacitu, proto s rezervací místa neotálejte !!!

Vážení zájemci o kurz,
zašlete prosím zálohu 4.000 Kč, na účet 1889490001/2400 na jméno o.s. Snowboarding Beskydy.
Jako variabilní symbol uveďte Váš datum narození (VS datum narození ve formátu dd mm rrrr). Například datum narození 12.10.1980 bude VS 12101980.
Po obdržení přihlášky a ověření vaší platby na uvedeném účtu, Vám zašleme podrobnější informace a potvrzení o přijetí platby. Výuková skripta dostanete v den nájezdu na kurzu.


Článek otevřen! | Vložil: Haťa | Informační e-mailVytisknout článek | Zavřít článek>>>

  Novinky

10.12.2012: Chceš se stát instruktorem?
Přihlaš se na do kurzu, který proběhne na začátku ledna ve Velkých Karlovicích. Pokud již instruktorem jsi a hledáš práci napiš na info@winterschool.cz .

30.01.2012: Zitra se jede slalom
Držíme palce dětem z naší snowboardové akademie. Doufáme v nějakou medaili :o)

  Anketa
Poraďte co by jsme měli ve snowparku zlepšit

Více skoků
1711  (1711 hl.)
Více zábradlí
1590  (1590 hl.)
Více přírodních překážek
1611  (1611 hl.)
Takhle je to ok
1554  (1554 hl.)
Samostatný vlek
1566  (1566 hl.)
Chill out zónu
1509  (1509 hl.)

Celkem hlasovalo: 9541

  Partneři
http://www.shredforfun.cz/

http://www.skibila.cz/


www.taros-nova.czwww.pieps.czwww.skisachovka.czwww.hornibecva.cz
Web site powered by phpRS

o.s. Snowboarding Beskydy