Kurz „cvičitele snowboardingu C“ s AČS - Morava – Horní Bečva

Autor: Haťa (mailto:petr.h@snbbeskydy.com), Téma: Výuka snb
Vydáno dne 19. 12. 2010 (5848 přečtení)
V lednu v termínu 7.1. -15.1.11 uskuteční kurz cvičitele snowboardingu C. Kurz je organizován pod hlavičkou AČS. Stále jsou na tomto kurzu volná místa, proto neváhejte a přihlaste se.


AČS má nejdéle zaregistrovanou akreditaci u MŠMT ČR a její tradice s výukou snowboardových instruktorů sahá do první půli 90 let minulého století. Lektorský sbor AČS je složen pouze z profesionálů, mezi které patří vysokoškolští profesoři a lidé zabývající se vzděláváním dospělých více než 17 let. Do lektorského sboru patří i profesionální snowboardisti, kteří vyhrávají prestižní závody nejen v ČR.

Praktická i teoretická výuka je školena pouze snowboardisty, kteří velmi dobře vědí jak mají výuku vést, pro nejlepší výsledky svých studentů. Osvědčení, které studenti kurzu získají není naprostou jistotou samozřejmostí po absolvování kurzu jak je tomu u jiných subjektů. Z toho plyne, že výstupní kvalita lidí, kteří jsou námi proškoleni patří k těm nejlepším v celé České republice.

Kurz je jedním z nejvyhledávanějších snowboardových kurzů cvičitelů snowboardingu C a B, proškolí ročně okolo 150 profesionálů, kteří se mohou pyšnit licencí AČS. Jako jedni z mála v ČR máme k dispozici návaznost v kurzu cvičitele snowboardingu C a to následujícím stupněm cvičitelem snowboardingu B.

Máte o řádný, poctivý a tradiční instruktorský kurz zájem? Tak dejte přednost opravdové kvalitě před zavádějícími kurzy (délka, podezřele nízká cena, vybavení, druh licence) které se tváří jako plnohodnotné rekvalifikační vzdělání.

POZOR!! na několika denní, podezřele levné, nadstavbové kurzy pedagogického vzdělání u kterých je získaná licence určená pouze pedagogům. V některých případech prezentováno jako plnohodnotný rekvalifikační kurz učitel školního snowboardingu, kde vám v některých případech vydají licenci aniž by Vás viděli jezdit!!!

Správná volba je tradice, kvalita, výstup v podobě správně získaných zkušeností.

Vyhněte se zbytečným problémům a udělejte si licenci u ASOCIACE ČESKÉHO SNOWBOARDINGU, u organizace jež má tradici ve výuce snowboardingu od 90.let minulého století. Získejte nejen licenci a výhody AČS, ale i super zážitky v nejdelším snowboardovém kurzu u nás. Nám jde totiž především o rozvoj a výuku snowboardingu.

Základní informace o kurzu:

Termín:

7.-15.1.2011 (nájezd 7.1.2011 do 17.30h)

Místo:
Horní Bečva – hotel Vítkovice Steel
www.hornibecva.cz

Program:
7.1. nájezd na hotel do 17.30 hodin
8.-14.1. praktická a teoretická příprava
14-15.1. zkoušky
15.1. do 15.00 vydání licence dle druhu kurzu „CVIČITEL SNOWBOARDINGU C“ pouze úspěšným absolventům

Cena kurzu zahrnuje:
- osm x ubytování se snídaní
- sedmi denní permanentka do celého areálu
- skripta (edice AČS 2006)
- kursovné
- BONUS členství v AČS pro sezónu 2010/2011 zdarma (Asociace českého snowboardingu)
- BONUS možnost čerpání slev a výhod (slevy na ubytování, vybavení, permice atd. ve všech krajích ČR) v programu BoardersZone www.snowboarding.cz/boarderszone (nově platnost i na kartu- licenci instruktora)

Cena za kompletní kurz: (pozor na konkurenci, která neuvádí konečnou cenu kurzů)
Cvičitel snowboardingu level C: 8.000,- Kč
Přihlášení členové organizace AČS (s platnou známkou 2010), APUL a Snowboardových škol v ČR mají slevu na kurzovné 400 Kč. Výhody klubu BoardersZone.
Zasílací adresa:

o.s. Snowboarding Beskydy
Horní Bečva 803
75657 Horní Bečva

e mail: acs (zavinac) snbbeskydy.com

Přihláška ke stažení

Další informace o kurzech najdete na:
web: www.snowboarding.cz nebo na www.snbbeskydy.com

e-mail: acs (zavinac) snbbeskydy.com

tel: +420 737 214 121 Petr Hatlapatka

Úspěšní absolventi dle druhu kurzu obdrží profesionální licenci:“Cvičitel snowboardingu C“

Vážení zájemci o kurz,
Pokud se hlásíte na kurz C zašlete prosím zálohu 5.000 Kč na účet 1889490001/5500. Jako variabilní symbol uveďte Váš datum narození (VS datum narození ve formátu dd mm rrrr). Například datum narození 12.10.1980 bude VS: 12101980. Po obdržení přihlášky a ověření vaší platby na uvedeném účtu, Vám zašleme podrobnější informace a potvrzení o přijetí platby. Výuková skripta dostanete v den nájezdu na kurzu.