Dary

Autor: Haťa (mailto:petr.h@snbbeskydy.com), Téma: Dary
Vydáno dne 13. 08. 2004 (8333 přečtení)


Jelikož jsme nezisková organizace, jsme do jisté míry závislí na darech. Podporují nás společnosti, kterým není lhostejná dnešní mládež, respektive děti, některým se líbí myšlenka snowboardingu a pohodová nálada která ve snowboardové komunitě vládne a v neposlední řadě společnosti, které podporují snowboarding jako takový.

Jestliže i vy uvažujete nebo jste se již rozhodli nás nějakém způsobem podpořit, prosim ozvěte se na petr.h@snbbeskydy.com nebo na tel: 775992566 . Sdružení je právnickou osobou, která vede účetnictví, proto jsme schopni vystavit doklady na dary.

Pokud budete chtít podpořit naše sdružení financemi, vystavíme vám vše potřebné, aby jste si mohli tento dar dát do účetnictví.

 

V současné době sháníme nějaké snowboardové vybavení /2x snowboardový komplet/ pro děti, které začínají v kroužku snowboardingu, který vedeme. Toto vybavení si budou půjčovat, než si koupí svoje.

Pro příští sezónu by jsme chtěli zajistit ozvučení snowparku, proto sháníme nějakou odpovídající aparaturu.


Pokud uvedené věci nechcete darovat, můžeme vám za reálnou cenu věcí, zajistit na oplátku reklamu ve snowparku Ski areálu Bílá a na všech akcích pořádané sdružením.